UPC novinky
listopad
upc Programové
tipy
upc
     
 
     
 
upc Novinky a změny v digitální televizi
upc
upc Všechny programy české televize v HD!
 
Od 22. listopadu spouštíme další programy České televize ve vysokém HD rozlišení, konkrétně ČT 24 HD, ČT :D HD a ČT art HD. Všechny programy České televize si navíc můžete užít s kvalitním zvukem Dolby Digital.
upc
 
Celkem přinášíme 62 HD programů, což je nejvíce v ČR!
upc
upc
upc Vánoce s prémiovými programy FilmBox a soutěže
upc
upc Vychutnejte si Vánoce s dárkem od UPC:
prémiové programy FilmBox vám
spustíme zdarma!

upc Soutěžte s UPC
a vybranými TV programy

upc
upc
upc  
K vánoční pohodě patří i spousta filmů, proto od 15. 12. 2016. do 10. 1. 2017 spustíme všem našim klientům s digitální televizí zdarma balíček FILMBOX PREMIUM (vyjma programu EroXXX).
upc  
S kanálem TV5MONDE soutěžíme o předplatné na služby UPC celkem v hodnotě 13 000 Kč! S novým seriálem Muž hledá jídlo na Food Network můžete vyhrát mixér a s National Geographic USB lampičku s astronautem.
upc
upc
upc Videotéky My Prime a HBO GO
upc
upc Vyhlašujeme nejlepší
titul videotéky My Prime
podle diváckého hlasování!
upc upc
Nejlepším titulem se stal seriál ČERVENÝ TRPASLÍK
upc
upc Užívejte si i vy přes 2 000 filmů, seriálů, pohádek a dokumentů videotéky My Prime. Videotéka je u vyšších programových nabídek v ceně a u nižší nabídky Klasik za 99 Kč měsíčně. S videotékou My Prime už neplatíte za zhlédnutí jednotlivých titulů. upc
upc
upc Film Naše poslední tango
od 1.12. v kinech
i videotéce My Prime

 
Videotéka My Prime je skutečně jedinečná. Nejen že můžete sledovat přes 2000 titulů bez dalších poplatků, ale přidáváme stále nové tituly. Film Naše poslední tango zařadíme do videotéky ve stejný den, ve kterém má premiéru i v kině!
 
Naše poslední tango je v první řadě příběh o lásce. O lásce dvou nejslavnějších tanečníků tanga v dějinách. A také o jejich společné lásce k tomuto vášnivému tanci.
upc Online videotéka
HBO GO
je vždy a všude s vámi

 
Chcete sledovat nejnovější české i zahraniční filmy a seriály kdekoliv doma nebo na cestách? Pořiďte si k vaší programové nabídce UPC také videotéku HBO GO a sledujte přes 2 000 hodin hollywoodské i originální produkce.
 
Přehrávat si můžete ty nejnovější seriály jako WestWorld, Pustina, Mladý papež a další na počítači, tabletu nebo mobilu.
upc
upc
upc Programové tipy
upc
     
upc
 
   
241 005 100
po-pá: 8-20 hod.
so-ne: 10-18 hod.
technická podpora nonstop